Adem Köse
Tr Turkish Language Open Icon
en English Language Open Icon
Menu Button
About Us
Welcome to Adem Köse Hair Transplant
Adem Köse hair transplant clinic, where excellence meets transformation. With a dedicated team of experts and state-of-the-art technology, we specialize in restoring natural hairlines and enhancing density with precision and care. Trust us to guide you through every step of your hair restoration journey, ensuring personalized treatment and exceptional results.
Welcome to Adem Köse Hair Transplant

Stages of Hair Transplant

How Do You Obtain Our Assistance?

1
Customers

Send us your photos

Start envisioning your own transformation today and send us your photo.
2
Customers

We plan your operation

We meticulously plan every aspect of your operation, ensuring a seamless and successful procedure.
3
Customers

Hair transplant operation

Transform your look and confidence with a hair transplant operation.
4
Customers

Postoperative Care & Hair Wash

Ensure optimal healing and hair growth with our comprehensive postoperative care and hair wash services.
5
Customers

Follow up after you return to your country

Stay connected with our personalized follow-up care after you return to your country.
OUR CLINIC & HOTEL
Scientific Hair Transplant Clinic
CLINIC
HOTEL
So our team can reach out to you on time
Book your appointment now
So our team can reach out to you on time
Full Name
Email
Phone Number
Polifish Deniz ve Su Ürünleri
Polifish, 2007 yılında başladığı sağlık ve lezzet dolu serüvende kısa sürede beğeni toplayarak adından söz ettirmeyi başarmış, sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. Sektörel tecrübesini tutkularıyla buluşturan ve bunu yaparken kalite ve sağlık ilkelerinden asla taviz vermeyen Polifish, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek yeni teknoloji yatırımları ile gücüne güç katmaya devam etmektedir.
Yılların Tecrübesi
2007 Yılından günümüze balıkçılık sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden, Türkiye coğrafyasının zengin sularından en iyi şekilde yararlanarak kendi üretim çiftlikleri ile müşterilerinin taleplerine en geniş anlamıyla hizmet veren Polifish, besleyici ve lezzetli somon balığını yüksek kalite standartlarında üreterek son noktaya kadar güvenle ulaştırmaktadır.
Yüksek Üretim Kapasitesi
12.000 m² alan üzerine kurulu 13.500 m² fabrikamızda, bölgenin en büyük soğuk hava deposunu yeni teknolojik yatırımlarla sürekli modernize ederek, kalite standartlarına uygun olarak balıkçılık alanındaki faaliyetlerimizi artırarak sürdürmekteyiz. Günlük 200 ton işleme ve toplamda 10.000 ton muhafaza kapasitesi ile hizmet veren kuruluşumuz, yetiştirilen balıkların işlenmesi ve paketlenmesi konusunda yüksek standartlarda hizmet vermektedir.
Yüksek Hijyen Standartları
Avrupa Birliği’nin yüksek hijyen standartlarına sahip olan işletmelere verdiği ihracat onay numarasına sahip olan firmamız Dünya’nın çeşitli ülkelerine balık ihracatı gerçekleştirmektedir.
Yenilikçi, Kaliteli Üretim
Daima kaliteli üretim prensibi ile hareket eden firmamız, bu hedef doğrultusunda sektördeki gelişmeleri takip ederek yeni teknoloji yatırımları ile gücüne güç katmaya devam ediyor.
Besleyici, Enfes Ürünler
Türkiye'nin eşsiz doğası ve zengin suları ile kucaklaşan coğrafyasında doğal yetiştiricilik yapma fırsatı buluyor, bizi ödüllendiren doğa ve verimli sularımızı sevgi ve saygıyla koruyoruz. Yetiştiricilikten üretime, üretimden lojistiğe kadar her aşamada müşteri memnuniyetine özen gösteriyoruz.
Lojistik ve Network Ağı
2007 yılından günümüze işine gönül veren ve tutkuyla icra eden ekibimizle müşterilerimizin taleplerini yerine getirirken, hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutarak son noktaya kadar lojistik ve network ağımız ile memnuniyet sağlıyoruz.
Yüksek Kalite ve Hijyen Standartlarına Uygun Üretim ile Güvenilir Ürünler
Misyonumuz
Yenilikçi üretim modelleriyle uyum içerisinde, sürdürülebilirliğe dair evrensel ilkeleri ve üretim stratejilerini tüm operasyonların bir parçası olarak kabul ederek, besleyici ve lezzetli somon balığını yüksek kalite standartlarında üreterek son noktaya kadar güvenle ulaştırmak, insanların yaşamları üzerinde olumlu etki bırakmak.
Vizyonumuz
Kaliteli üretim prensibi ile hareket ederek, bu hedef doğrultusunda sektördeki gelişmeleri takip ederken yeni yatırımlarla gücüne güç katarak sektörün lideri olmak.
Geçmişten Günümüze Polifish
Dünya genelinde değişen koşullar ve beslenme alışkanlıklarındaki değişiklikler Türkiye'de Türk Somonu markasını yaratmıştır.

Yönetim Kurulu Başkanımız sayın Recep DENİZER'in başkanlığında ve vizyonerliğinde 2007 yılında başlayan fabrikalaşma süreci 2017 yılında SOMON balığında talebe bağlı olarak, genç kuşak Genel Müdürümüz Tayfun DENİZER tarafından daha da ileriye götürülerek, çiftlik ve fabrika yatırımlarına devam ederek POLİFİSH dünya genelinde bilinen ve ürünleri talep edilen bir marka olmuştur. Üretiminin %98'ini dış pazara ihracat yapan POLİFİSH, Türkiye ihracatında ilk 500 arasında ihracat yapan firmalar arasında yer almıştır.

Daha iyiyi nasıl yapabiliriz parolasını şiar edinen POLİFİSH, bugün ve sonrasında da hep birkaç adım sonrasını düşünen çalışan kadrosu ve yönetim anlayışıyla talep edilen bir marka olmak adına müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için kalite ve yatırımdan ödün vermeden yoluna devam etmektedir.
2007
Hazırlanıyor
2008
Hazırlanıyor
whatsapp
Adem Köse
We love sharing our incredible results.
The 'European Awards in Medicine 21st Century', one of Europe's most important organizations in the field of medicine were conferred.
© Copyright 2023 Adem Köse |   Trabzon Web Yazılım